Primele poze in SA

Aceasta poza este printre primele, facuta de catre mine [Poza de seara]:

Cred ca e destul de reusita :) [H-h2 vs. Trunchi]:

H-h2 Limousine [Emerald Isle]:

La plimbare prin Las Venturas [H-h2 Limousine]:

Ma respect :P [<3]:

Nu imi vine sa cred [H-h2]:

Succes [H-h2]:

Love'it [H-h2]:

Privelistea e Sharmanta[:))]:

Sexy Picture [Deal]:

Totul pana la portiera [Tot deal]:

IUBESC poza asta [H-hhh22222]:

Era si timpul [H-h2]:

Sweet plane [H-h2]:

Masina din FnF 4 a lui Vin Diesel 8-> [;x]:

Primul meu post !

Ce sa zis...alaturati-va mie sa facem ceva frumos...comm, pareri, haideti sa facem ceva fun din Blockspot meu ^^
Postez acest post pentru M4nu adik eu :p